Zgodnie z zobowiązaniem uchwalonym przez Walne Zgromadzenie Członków Koła w roku ubiegłym, z dniem 1 kwietnia wprowadzamy elektroniczną książkę wyjść na polowania indywidualne.

Aby móc z niej korzystać, należy za pośrednictwem ZO PZŁ utworzyć sobie konto w Systemie dla Kół Łowieckich.

W tym celu należy:

  1. Pobrać, wydrukować i wypełnić wniosek o nadanie uprawnień w systemie KŁ. W razie niemożności samodzielnego wydrukowania druk wniosku można otrzymać od członków Zarządu Koła lub kolegów dysponujących taką możliwością.
  2. Zeskanowany wniosek przesłać pocztą elektroniczną (e-mail) na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kartki włożyć do skrzynki na drzwiach siedziby ZO. W wyjątkowych sytuacjach można przekazać Sekretarzowi koła. Prosimy o dokładne wypełnienie wniosku oraz klauzuli informacyjnej wraz z datą.

Prosimy o jak najszybsze załatwienie formalności, bowiem osoby nieposiadające konta nie będą mogły wykonywać polowań indywidualnych.

W załączeniu Dokumentacja Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ. Ostatni dział (od strony 59.) dotyczy Elektronicznej Książki Polowań.

Aktualna instrukcja znajduje się również na stronie PZŁ EKEP.